Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Mart 2020

GENÇLER BAŞKANIYLA BULUŞUYOR

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi olarak Gaziantep ili içerisinde bulunan üniversite ve lise de öğrenim gören gençlerimizle Başkanımız Fatma ŞAHİN farklı tarihlerde interaktif bir buluşma gerçekleştirilecektir.

İlk olarak Gaziantep Üniversitesi içerisinde yer alan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezinde, Gaziantep Üniversitesinde eğitim gören gençlerle buluşan Başkanımız, genç kuşakların gönüllerine dokunarak, talep ve görüşlerini dinledi. Programa Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ali GÜR, MEMUR-SEN Gaziantep il başkanı Ahmet GÖK ve gençlerin sorunları anında çözmeye yönelik daire başkanlarımızda buluşmamızda yer almışlardır.

Farklı fakültelerden yaklaşık 200 öğrencimizin katıldığı programda belediyenin gençlere yönelik yapmayı planladığı ve yaptığı etkinlikler hakkında bilgi verildi. Yeri geldiğinde kahkahaların, yeri geldiğinde de beyin fırtınasının gerçekleştiği ve çayların yudumlandığı bu buluşma etkinliği ilerleyen tarihlerde başka bir ortamda gerçekleşmesi ümidiyle veda fotoğrafıyla son bulmuştur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.