Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Mart 2020

Birkan Polat Gaziantep’in kurtuluşunun 98. yılı etkinliklerine katıldı

Red Bull sporcusu Birkan Polat Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 98’inci yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde şehrin ikonik noktalarında performans gösterdi. Bu özel günde Gaziantep’te olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Red Bull sporcusu Polat “Etkinliklerin bir parçası olmak benim için çok özel bir duyguydu. Bu tarifsiz duyguları yaşamama vesile olan başta Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Fatma Şahin ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Zekeriya Efiloğlu olmak üzere herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 98’inci yıl dönümü kutlamaları şehrin her yanına yayıldı. Gaziantep’in kurtuluşunun 98. yılı kutlamalarında bu sene spor da önemli bir yer tuttu. Etkinlikler kapsamında Tenis Kurtuluş Kupası ve Gazi Yarı Maratonu düzenlenirken, Türkiye’nin en önemli gösteri motosiklet sürücülerinden biri olan Birkan Polat da Gaziantep’te performans sergiledi.

Red Bull sporcusu Birkan Polat şehrin önemli noktalarında motosikletiyle gösteriler yaptı. Her yıl 25 Aralık’ta şehrin kurtuluşunun kutlandığı Gaziantep’in ikonik noktalarında performans gösteren Birkan Polat, “Bu özel günde Gaziantep’te olmak ve etkinliklerin bir parçası olmak çok özel bir duyguydu. Bu tarifsiz duyguları yaşamama vesile olan başta Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Fatma Şahin ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Zekeriya Efiloğlu olmak üzere herkese çok teşekkür ederim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.